середа, 27 березня 2019 р.

МОЄ УЯВЛЕННЯ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

     Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Пройде зовсім небагато часу і нинішнім старшокласникам доведеться вибирати свій шлях у житті. І шлях цей почнеться з перехрестя, від якого залежатиме майбутнє. Дуже важливо не помилитися у виборі шляху, адже на даний час існує багато різноманітних професій. І перед випускниками шкіл постає складне питання – куди і на кого йти вчитися далі? 
   Саме цьому й було присвячено інтерактивне спілкування «Моє уявлення майбутньої професії» для учнів міської дитячої школи мистецтв, яке відбулося 26 березня в Кам’янець-Подільській міській бібліотеці-філії № 5. 
     Метою заходу було допомогти молоді зорієнтуватися у визначенні своєї мети стосовно майбутньої професії, дати рекомендації щодо правильного вибору професії та уникненню помилок у прийняті такого важливого рішення.   
       Бібліотекар ознайомила присутніх із переліком професій взагалі та з тими, що мають сталий попит на ринку праці, розкрила суть правильного вибору професії та особливостей у її виборі, щоб зорієнтувати учнів на свідомий вибір майбутнього фаху.

Немає коментарів:

Дописати коментар

23 травня стало символом тих, хто боровся і бореться за волю. День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських захисників. Це с...