четвер, 25 квітня 2019 р.

«Чорнобиль – біль і скорбота України»

    Тридцять три роки тому вогонь Чорнобильської катастрофи обпалив землю України та ввійшов в історію як нове безпрецедентне глобальне явище, як найбільша техногенна катастрофа ХХ століття.
 З метою ознайомлення учнів із цією трагічною сторінкою України, а також для вшанування пам’яті загиблих під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 24 квітня у бібліотеці-філії  №5 відбулася екологічна година «Чорнобиль – біль і скорбота України» для учнів дитячої школи мистецтв.
     Бібліотекар розповідала присутнім про події які відбулися на Чорнобильській атомній електростанції, про вибух, який спричинив катастрофу глобальних масштабів, та до яких страшних наслідків для усього живого це призвело. Також бібліотекар ознайомила школярів з творами українських письменників, присвячених Чорнобильській трагедії.
Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. А подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

    


Немає коментарів:

Дописати коментар

  29 травня минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» ...