вівторок, 3 березня 2020 р.


Виставка-портрет

«Тарас Шевченко – поет, мислитель, художник»


9 березня українська громадськість відзначає 206-ту річницю від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка. Задля вшанування пам’яті цієї насправді видатної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх  поколінь українців для користувачів бібліотеки-філії № 5 розгорнуто виставку-портрет «Тарас Шевченко – поет, мислитель, художник».
Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України, а також сценарії виховних заходів, присвячених цій визначній особистості, що стала національним символом українства.  Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й літературну цінність Шевченкового Слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.


Немає коментарів:

Дописати коментар

23 травня стало символом тих, хто боровся і бореться за волю. День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських захисників. Це с...