понеділок, 22 березня 2021 р.

20 березня в рамках поетичного фестивалю «Поділля OPEN» в бібліотеці-філії № 4, спільно з бібліотекою-філією №5 відбулась онлайн-зустріч з Світланою Талан. Світлана Талан — українська письменниця, яка пише романи в жанрі «реальних історій», які їй підказує життя, активний громадський діяч, проводить зустрічі з читачами в багатьох містах країни, зустрічається з учасниками ООС, молоддю та учнями, займається волонтерською діяльністю. Багаторазовий лауреат премії «Коронація слова».

   Під час зустрічі із своїми шанувальниками, письменниця поділилась цікавими фактами з свого життя, розповідала про свої творчі нагороди та здобутки, відповідала на запитання присутніх та поділилась своїми планами на майбутнє. 
   Онлайн-зустріч відбулася в невимушеній доброзичливій атмосфері, залишила незабутні враження від спілкування із знаною українською письменницею Світланою Талан.

 

 

 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

23 травня стало символом тих, хто боровся і бореться за волю. День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських захисників. Це с...